Ramazan Bayramının 3'üncü günü Boluspor tesislerde bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşma törenine Boluspor kulüp Başkanı Savaş Abak, Eski Kulüp Başkan Emin Semercioğlu, Siyasi partilerin Milletvekili adayları, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular katıldı.

Bayramlaşma töreninin açılış konuşmasını Boluspor Kulübü Başkan Yardımcısı Şahin Ertem Yaptı. Ertem, 57 maziye sahip olan Boluspor’un tüm sevenleriyle idrak edeceklerini söyleyerek, “1965 yılından bu tarihe kadar kulübümüze kuruluşunda, tüzüğünün hazırlanışında, sporcularından, çalışanlarından tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyoruz. Sayın Savaş Abaka ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarım adına sizlere de takımımıza da Sakaryaspor maçında sonsuz başarılar diliyoruz. Güvenimiz tam. Hepinize kulüp Başkanımız Savaş Abak ve tüm yönetim kurulu arkadaşlarımın adına geldiğiniz için teşekkür ediyorum. Hepinizin emeğine sağlık. Birdahaki bayramlarda sağlık, sıhhat içerisinde nice başarılarda görüşmek dileğiyle hepinize saygı ve selamlarımı sunuyorum” dedi.

TECRÜBELİ OYUNCUDAN 2 YILLIK İMZA TECRÜBELİ OYUNCUDAN 2 YILLIK İMZA

En buruk bayramlardan birini yaşadıklarını söyleyerek bayramlaşma töreninde konuşan Boluspor Kulüp Başkanı Savaş Abak, “En buruk bayramlardan birini yaşıyoruz. Depremin yaralarını birlik beraberlik içerisinde en kısa sürede sararak daha güzel günlere, daha mutlu bayramlara kavuşacağımıza inanıyorum. Kayıplarımız çok, acılarımız büyük, başta Türk Milleti olmak üzere tüm İslam aleminin, camiamızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bizim burada zaman zaman en büyük eksikliğini gördüğümüz şey birlik, beraberlik ve dayanışma. Bayramlar bunun için bir vesile. Birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşmayı da öne çıkarabilirsek bizim için bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Sizlerin de bildiği gibi bugün iki bayramı bir arada yaşıyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. TBMM’in 103. Yılı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

HABER:İlhan DURAK