Kamp öncesi Gerede’de ve Bolu’da bir takım ziyaretlerde gerçekleştiren Boluspor Ankara Futbol Okulları öğrencileri, Bolu’daki kamplarını tamamlayarak geri dönüş yaptı. Kampı değerlendiren Gerede Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Cafer Alagöz şu ifadelere yer verdi: “Kamp sonrası öğrencilerimiz eğlenceli ve mutlu oldular. Bu yaz hayatlarında unutamayacakları bir hikayeleri oldu. Bu güzel hikayeleri ya yazacaklar yada başkalarının hikayelerini dileyecekler. Bizim çocuklarımız hikayeleri yazan olacaklar. Çocuklarımız, Boluspor’un alt yapı antrenörleri tarafından titizlikle izlendi ve çalıştırıldı. 2010-2011-2012-2013-2014 doğumlu çocuklarımız kendi yaşıtları ile müsabaka yaparak kendi durumlarını gördüler, futbolun bir araç olduğunu, asıl olan disiplin, çalışmak, eğitim olduğunu gördüler. Kendi Yaşıtları içinde başarılı olarak kendini gösteren çocukların yeme içme ve kendilerini nasıl geliştirdiklerine şahit oldular, aillerinden kısa bir süre de olsa uzak kalmayı, ama arkadaşlık, dostluk ve birlikte hareket etme yani takım olma ruhunu yaşadılar, bu tarz kapların sadece Futbol değil, kültürel etkinliklerin de olduğunu fark ettiler.

“2 aydır faaliyet gösteriyorlar”

ARDA GÜLER BOMBASI! REAL MADRİD KARARINI VERDİ, SAKATLANMIŞTI ARDA GÜLER BOMBASI! REAL MADRİD KARARINI VERDİ, SAKATLANMIŞTI

Boluspor Ankara Futbol Spor Okulları 2 aydır faaliyet göstermektedir. Çok yeni başlamamıza olmasına rağmen çocuklarımız aldığı eğitimlerle kampta diğer şehirlerden gelen takımlar içinde kendilerini gösterdiler. Başarılı olarak Boluspor alt yapı, akademik grup, Spor okulları ekipleri tarafından takip edileceklerini öğrendiler. Biz inanıyoruz, çocuklarımıza sadece futbolda değil hayatta nasıl başarılı olunur nasıl takım ruhu olunur bunlarında eğitimlerini vermeye devam edeceğiz. Aile olarak sizlerin de çocuklarınızı destekleyin, yanında olun, onlara güvenin ama en önemlisi siz kendinize güvenin ve en az 1 Spor dalında çocuklarınızın yetişmesini sağlayın. Eğitimlerini destekleyin ve yanında olduğunuzu hissettirin.

Dernek olarak Sosyal Sorumluluk Projelerini yapmaya devam edeceğiz. Hayırsever iş adamlarımız kendi üzenlerin düşen sorumlulukla maddi desteklerini vermeye devam edecekler. Kıymetli büyüklerimiz manevi destek ve dualarını yapmaya devam edecekler, aile büyükleri olarak sizler ve bizler çocuklarımızın öncelikle ahlâklı, manevi yönü güçlü, sportmen, eğitiminde başarılı olmaları için yanında olacağız. Sizleri aramızda görmek isteriz” ifadelerine yer verdi.