Haber:Fahri GÜNDÜZ

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’nin 14. Olağan Genel Kurulu bugün Ankara Gençlik ve Spor Bakanlığında gerçekleşti.
Ankara'da gerçekleştirilen Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) 14. Olağan Genel Kurulu seçiminde Bolu Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin de desteklediği İlhan Erdem, TFFHGD Genel Başkanı seçildi.
İlhan Erdem'in Genel Başkan seçilmesinin yanı sıra Bolu Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Batuhan Topçu da yönetim kurulu listesinde yer aldı. İlimizin son dönemlerde yetiştirdiği genç hakemlerinden biri olan Batuhan Topçu Hakem camiasında takdiri en çok alan hakemler arasında yer alıyor. Topcu 2. lig ve 3. liglerde aldığı görevler sonrası MHK tarafından yüksek oylar alarak gözünü Süper lige doğru dikmeye başladı 
 
Batuhan Topçu için   TFFHGD Bolu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

İngiltere bunu konuşuyor! Kral Charles'in serveti açıklandı İngiltere bunu konuşuyor! Kral Charles'in serveti açıklandı

"Bugün Ankara'da gerçekleştirilen Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği 14. Olağan Genel Kurullu Seçiminde Bolu Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği olarak destek verdiğimiz ve daima yanlarında olduğumuzu belirttiğimiz Sn. İlhan Erdem yapılan seçimde Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı olmuştur. Başkanımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletmekle birlikte yeni görevinde başarılar dileriz.
Geçmiş dönem Genel Başkanımız Abdurrahman Arıcı’ya Türk Hakem camiasına vermiş olduğu katkı ve emeklerinden dolayı Teşekkürlerimizi sunarız.
 
Ayrıca Sn. İlhan Erdem Başkanımız Bolu Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği Başkanı Batuhan Topçu'ya  Genel Merkez Yönetim Kurulu Asil Üye görev vererek bizleri onurlandırmıştır. Sn. İlhan Erdem Başkanımıza teşekkürlerimizi sunar, tekrar ülkemiz, hakem ve gözlemcilerimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."