Bolu Valiliği ve AFAD koordinesinde, Bolu İl Emniyet Müdürlüğü personeli kendi arasında deprem bölgesi için yardım çalışması başlattı. Emniyet personelinden gelen gıda, ısıtıcı, hijyen malzemesi, giyim, battaniye vb. yardımlar kolilenerek yardım tırlarına yüklendi. Ayrıca Bolu Ticaret ve Sanayi Odası koordinesiyle iş adamlarının desteğiyle yaptırılan 4 adet yaşam konteyneri, İl Emniyet Müdürlüğü’nün yardım tırlarına yüklenerek depremde zarar gören Malatya ve Hatay illerine uğurladı.

Meteoroloji'den flaş uyarı! Saat verdi, yağışlar geri geliyor Meteoroloji'den flaş uyarı! Saat verdi, yağışlar geri geliyor

  “Sizi çok seviyoruz”

  Öte yandan Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru çocuğu 9 yaşındaki Ayşe Naz, evinde bulunan oyuncaklarını yardım kolilerinin içine koydu. Deprem bölgesinde bulunan yaşıtları için not yerleştiren Ayşe Naz’ın duygulandırdı. Minik öğrencinin duygulandıran notunda, “Merhaba benim adım Ayşe Naz. 9 yaşındayım. Deprem yüzünden sizin adınıza çok üzgünüm. İnşallah daha iyi olursunuz. Her gün sizin için dua okuyorum. İnşallah dualarım gerçekleşir. Ben ve ailem elimizden gelene kadar size yardım etmeye çalışıyoruz. Sizi çok seviyoruz” ifadelerine yer verdi.