Gerede’den İstanbul’a Ayakkabı tanıtım gezisi

İstanbul Fuar merkezinde düzenlenen İstanbul Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarına, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gerede Meslek Yüksekokulu Tekstil- Giyim-Ayakkabı-Deri ve Tasarım Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri katılım sağladı.

Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (TASEV), Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) ve Artkim Fuarcılık Tic. A.Ş.nin organizasyonunda dünyanın dört bir yanından gelen, alanında lider firmaları bir araya gelmesi sağlandı.

Gerede’nin Ayakkabıları İstanbul’da Sihirli Bir Yolculuğa Çıktı

Fuar süresince AYSAF Fuarında BAİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu adına tahsis edilen stantta öğretim elemanları ve görevli öğrenciler üretimcilerini yaptıkları ayakkabı, çanta, cüzdan ve diğer deri ürünler sergilenerek Üniversitenin ve Meslek Yüksekokulunun tanıtımını yaptılar.

Fuar süresince birçok sektör temsilcisi sunumlarla katılımcıları bilgilendirdi. 17 Kasım 2023 Cuma günü Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ersin Kaşka’da Deri Sektöründe Gerede’nin Yeri’’ konulu bir sunum yaptı.

Nurettin Akçakale Teşekkür Etti

Tekstil-Giyim-Ayakkabı-Deri ve Tasarım Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nurettin Akçakale; katkılarından dolayı Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (TASEV) Başkanı Yılmaz Polat beye, Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD) Başkanı Sait Salıcı beye ve Artkim Fuarcılık Tic. A.Ş. yetkililerine öğrenciler için sağlanan araç yardımından dolayı teşekkür etti.

POLİSLER OKULLARI DENETLEDİ POLİSLER OKULLARI DENETLEDİ

Geredemedyatakip