Esra Erol'da Programına Telefonla Bağlanan Kadın Canlı Yayında Osurdu Esra Erol'da Programına Telefonla Bağlanan Kadın Canlı Yayında Osurdu

Bolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri 20 Eylül 2023 ve 4 Ekim 2023 tarihlerinde gerçekleşen hırsızlık olayında şüpheliyi yakalayarak çalıntı teyp ve hoparlörleri ele geçirdi.

Bolu Emniyet Müdürlüğü, kentin huzur ve güvenliğini korumak adına başarılı bir operasyon gerçekleştirdi. Bir işyerinden çalınan 2 teyp ve hoparlörlerle ilgili yapılan çalışma sonucunda, şüpheli şahıs yakalanarak Cumhuriyet Başsavcılığı’na sevk edildi. Emniyet birimleri, vatandaşların güvenliğini sağlamak için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor ve kamuoyundan gelen öneri, şikayet ve ihbarları da dikkate alıyor.

Bolu Emniyeti, suçluların adalet önünde hesap verdiği bir kent olma yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam ediyor. Halkın güvenliği ve huzuru için gösterdikleri çabalara devam eden emniyet teşkilatına destek olmak için vatandaşlar, herhangi bir şüpheli durumu yetkililere bildirmeye teşvik ediliyor.