Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci'nin talimatlarıyla 81 ilde gerçekleştirilen "Türkiye Yüzyılında Tarım ve Orman Vizyonu" konulu toplantı Bakan Danışmanlarımız Prof. Dr. Selahattin Çınar, Cihad Ulus ve Ejder ORUÇ’un katılımları ile Bolu İl Müdürlüğü Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Terme Belediyesinin ramazan ayı kültür etkinlikleri sürüyor Terme Belediyesinin ramazan ayı kültür etkinlikleri sürüyor

Toplantıya İl Müdürü İzzet Murat, Orman Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, ilde bulunan Bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşların yönetici ve temsilcileri, Şube ve İlçe Müdürleri katıldı.

Toplantı Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci’nin mesaj ve selamlarını içeren video ile start alırken, Prof. Dr. Selahattin Çınar, Cihad Ulus ve Ejder Oruç tarafından, Türkiye Yüzyılında Tarım ve Orman Vizyonu ile ilgili projelerin tanıtımını içeren sunu ve vizyon hedefleri anlatıldı.

Sunumun ardından katılımcılar tarafından sorulan sorular Bakan Danışmanları tarafından değerlendirilerek, notlar tutuldu, talepler görüşüldü. Toplantı çekilen aile fotoğrafı, karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri ile son buldu.  Elif Erdoğan