fotogaleri-2

Japon deprem uzmanı özellikle o ilin ismini verdi! 'Deprem olmaz deniliyordu, artık olur Japon deprem uzmanı özellikle o ilin ismini verdi! 'Deprem olmaz deniliyordu, artık olur

Her yer çivili demir kazıklarla dolu

Bolu Gazeteciler ve Yazarlar Derneği tarafından düzenlenen ve AK Piliç sponsorluğunda yapılan piknikte yaşanan üzücü olay Gölcük’te meydana geldi. Gölcük’te göl kenarında bulanan çok sayıda masa oturma alanları yağmur ve kar yağışından dolayı deforme olup, parçalanmaya başladı. Bazı masaların ayak kısmını sağlamlaştırmak için yere çakılan çivili demir çubuklar, masa oturma alanlarının kırılması sonrası zeminde kalarak gizli bir tehlike oluşturmaya başladı.


Çocuğu resmen Allah korudu

Bolu Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetinin düzenlediği pikniğe eşi ve 3 yaşındaki oğlu ile katılan Gerede Medyatakip Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Mehmet Çığrılı, beklenmedik olay karşısında şaşkına döndü. Çığrılı’nın oğlu yerde bulunan ve gizli çivili demir çubuğa ayağı takılınca ileride bulunan çivili demir çubuğun üzerine düştü. Küçük çocuk karnından yaralandı. Karnı kanayan küçük çocuk acılar içerisinde kıvranırken, “Anne beni eve götür” diyerek dakikalarca gözyaşı döktü.

Karnından yaralandı

Karnından yaralanan küçük çocuk annesi ve babasının tesellisinin ardından uyutularak, sakinleşmesi sağlandı. Öte yandan aynı bölgede yapılan araştırmada yerde kalan 5 tane çivili demire rastlanırken, birçok masa ve oturma alanlarının parçalandığı gözlemlendi.

Yetkililere çağrı

Bolu Gazeteciler ve Yazarlar Derneği durumu fotoğraf ve videolarla birlikte Vali Erkan Kılıç’a bildirdiler. Yerde gizli bir şekilde bulunan çivili demir çubuklar içir derhal önlem alınması istenirken, olayı görenler ve Gölcük’e ziyarette bulunanlar, bu durumun Bolu’ya hiç yakınmadığını söylediler.

(Haber Merkezi)