Atatürk Anıtı'na Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler tarafından çelenk sunuldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Maşının okunmasının ardından Güler tarafından günün anlam ve önemini ifade eden konuşma gerçekleştirildi.

MUDURNU’DA BÜYÜK YANGIN MUDURNU’DA BÜYÜK YANGIN

Konuşmaların ardından Anıt Park'tan Karaçayır Mahallesi'nde bulunan Karaçayır Kapalı Spor Salonu önüne kadar, "19 Mayıs Gençlik Yürüyüşü" gerçekleştirildi.

Yürüyüşte öğrenciler tarafından 105 metre uzunluğunda Türk bayrağı açıldı. Yürüyüşe bazı vatandaşlar bindikleri atlarla eşlik etti.

Karaçayır Kapalı Spor Salonundaki programda ise, Bolu Belediyesi Bandosu eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler tarafından konuşma yapıldı.

Daha sonra halk oyunları, şiir dinletisi, mehteran gösterisi ve spor branşları tarafından gösterileri sergilendi.

Ulusal ve Uluslararası yarışmalarda derece alan sporcu ve gençlere ödülleri Vali Kılıç ve protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

Salon programından sonra Gençlik Merkezi Atölye, Kulüp ve Spor Branşlarının tanıtım stantlarının açılışı gerçekleştirildi.

Düzenlenen etkinliğe, Bolu Valisi Erkan Kılıç, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Garnizon Komutanı vekili Kıdemli Tank Komando Albay Cavit Nartop, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Alemdar, daire müdürleri, sporcular, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. AA

Editör: Faruk ÇİDEM