İkamet ettiği Alıçören Köyü’ne gerçek anlamda hizmeti buluşturmak için aday olan Murat Aktaş’ın aza listesinde Engin Yaman, Ertuğrul Sarıalan, Emre İbik ve Kerim Sarıalan’ın isimleri yer aldı. Genç ve dinamik ekip olduklarını vurgulayan Aktaş, Alıçören’e hizmet için hazır olduklarını söyledi.

“YAYLA SUYUNU KÖYLE BULUŞTURACAĞIZ”

Murat Aktaş, Alıçören Köyü’nde yıllardır kullanılması mümkünken bir türlü köyle buluşturulamayan yayla suyuna ilk olarak el atacaklarını ifade etti ve bu konudaki kararlılığın süreceğini dile getirdi.

HER YIL GEREKLİ BAKIMLARI YAPILACAK

Alıçören Köyü’nün hakkettiği değeri bulacağını söyleyen Aktaş, her yıl köy camii iç-dış bakımının yapılacağını, meraların bakımının yapılacağını belirtti.

DÜĞÜN SALONU-SOSYAL TESİS PROJESİ

Öte yandan köye kazandırmayı planladıkları projeleri açıklayan muhtar adayı Aktaş, sosyal tesisler, halısaha, düğün salonu gibi sosyal aktivite merkezlerinin devlet ve köy halkının desteğiyle köye kazandırılacağının sözünü verdi.

TAM 1 MİLYON LİRA ORTAYA KOYDU

Son Dakika! Savaş Sesleri Sonrası Bitcoin Yeniden Çakıldı! Piyasada Neler Oluyor? Son Dakika! Savaş Sesleri Sonrası Bitcoin Yeniden Çakıldı! Piyasada Neler Oluyor?

Murat Aktaş, vaatleri gerçekleştirmek için tam 1 Milyon TL ortaya koyacaklarını dile getirdi. HABER MERKEZİ

Editör: Faruk ÇİDEM