”Aziz Atatürk, Gençliğe Hitabe’sinde söze “Ey Türk Gençliği !” diyerek başlamış ve “Birinci vazifen; Türk istiklalini, Türk cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.” sözleriyle Cumhuriyetimizi Türk gençliğine emanet etmiştir.

Bu şuur ve bilinçle bugün Cumhuriyetimizin 100. yılı için atan kalbimizi rota haline getirerek toplam 9,5 kilometrelik bir yürüyüş gerçekleştirdik. Sağlıklı yaşam için Abant’ın 1500 metreye ulaşan yaylalarına çıkarak Bolu’muzun güzelliklerine bir kez daha şahit olduk.

6. İzzet Baysal Fizyoterapi Sempozyumu düzenlendi 6. İzzet Baysal Fizyoterapi Sempozyumu düzenlendi

Gelişmiş bir Cumhuriyet için bağımlılıklardan uzak, sağlıklı ve milli değerlerini önceleyen bir gençliğe sahip olmamız gerekmektedir. Bu duygu ve düşünceleri kendileri için ülkü edinmiş BAİBU Genç Yeşilaylı kardeşlerimizle sosyal ve eğitsel çalışmalarımıza her platformda devam edeceğiz. Gençlerimizi tütün, alkol, madde, kumar ve teknoloji bağımlılığından uzak tutabilmek için akran eğitimlerimize yurtlarımızda ve tüm fakültelerimizde gerçekleştireceğiz. Cumhuriyetimizin nice 100 yılları için İyi ki varsın Yeşilay!” ifadelerini kullandı. Gerede Medya Takip