Sultanlar Ligi'nde 2023-24 sezonunun şampiyonu Fenerbahçe Opet! Sultanlar Ligi'nde 2023-24 sezonunun şampiyonu Fenerbahçe Opet!

Edinilen bilgiye göre, Bolu Belediyesi Zabıta ekipleri Adana’dan Bolu'ya gelerek dilencilik yapan bir şebeke olduğunu tespit etti. Ekipler yaptıkları çalışmalar sonucunda sakat ve yaşlı gibi davranarak vatandaşların manevi duygularını istismar eden Cumali A. isimli bir şahsı yakaladı. Zabıta Müdürlüğüne getirilen şahsın üzerinden bin 595 lira para çıktı. 
Birkaç saat içerisinde bin 595 lira para toplayan ve Adana’dan geldiği öğrenilen şahıs hakkında 5326 sayılı Kabahatler Kanununun 33. Maddesi gereğince 977 TL idari para cezası kesildi. 
Arabasını park edip dilenmeye gitti
Yapılan kontrollerde şahsın 01 CNC 19 plakalı araçla Atatürk Stadyumu yanına park ettiği, gayet rahat ve sağlıklı hareket ettiği görüntüler ortaya çıktı. Cumali A. isimli şahsın aracı kaldırıma park ettikten sonra anahtarı diğer şebeke üyelerinin alabilmesi için tekerlek bölümüne sakladığı görüldü. Şahsın daha sonra pazaryerine doğru ilerlediği görüldü.
Zabıta ekipleri dilencilik dolayısıyla kestiği cezanın ardından ayrıca aracı kaldırıma park ettiği için de dilenci şahsa park cezası kesti. İHA

Editör: Faruk ÇİDEM