Proje kapsamında ilimize yeni atanan Orman Bölge Müdürü Sayın Mahmut Şentürk ve Tarım Orman İl müdürü Zekeriya Ar a ayrı ayrı hayırlı olsun ziyareti yapan ARİAD Bolu yönetim kurulu üyeleri, özellikle yeni organize sanayi için ön gördükleri mevkiinin konumu hakkında bilgiler aldılar.

111 bin dolara 196 ülke gezmişti! En güzel 11 ülkeyi açıkladı 111 bin dolara 196 ülke gezmişti! En güzel 11 ülkeyi açıkladı

Ziyarette konuşan ASRİAD Bolu il başkanı Kadir Biçer “Ülke olarak belirlenen Türkiye Yüzyılı vizyonunun gerçekleşmesi için her şehrin kendi Yüzyılı projeleriyle destek vermesi gerektiği kanaatindeyiz, bu kapsamda ilimizin idareci, yönetici, vekil ve bürokratlarını tek tek ziyaret edip olgunlaştırarak bir an önce harekete geçilmesini sağlamaya çalışıyoruz. Amacımız hem ilimize hem gelecek kuşaklara ekonomisi güçlü daha yaşanılabilir bir şehir bırakmak. Bu kapsamda İlimizin tek aktif işadamları derneği olarak sorumluluk üstleniyoruz. Gelecekte istifade edenler “bu işe öncü olanlardan Allah razı olsun” deseler bizlere yeter” dedi.

Ziyaret için teşekkür eden Şentürk ve Ar her zaman destekçileri olacaklarını, bürokrasi olarak üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını belirttiler.