HABER: FARUK ÇİDEM

Bolu’da 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Başkan Özcan, BOLU BEL A.Ş.’de köklü değişikliğe gitti. Özcan, yerel seçimlerde CHP’den belediye meclis üyesi seçilen Bolu Bel A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sarıyıldız’ın yerine geçtiğimiz dönem meclis üyesi olan Ergün Temel’i atadı.

Ergün Temel sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

''Beş yıl boyunca CHP Bolu Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapmanın gururu ve sorumluluğuyla, TC Bolu Belediyesi Başkanı Sn. Tanju Özcan ve değerli meclis üyeleriyle birlikte, şehrimize en iyi şekilde hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.

Volkan Demirel ve Zeynep Demirel boşanıyor mu? Fotoğraflı paylaşım geldi Volkan Demirel ve Zeynep Demirel boşanıyor mu? Fotoğraflı paylaşım geldi

Bugün Bolu Belediye Başkanı Sn. Tanju Özcan'ın talimatıyla Bolu Bel. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine atanarak şehrimize hizmete kaldığımız yerden devam etme fırsatı buldum.
Beş yıl boyunca Bolu Bel. A.Ş.'de görevini başarıyla yürüten Sn. Ali Sarıyıldız ve değerli şirket personeline teşekkür ediyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.
Ayrıca Bolu Belediye Başkanımız Sn. Tanju Özcan’a da teşekkür ediyorum; yeni dönemde de Bolumuzu Dünya şehri yapmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz.
Saygılarımla.''