fotogaleri-2

Haber: Fuat Bayramoğlu

Bu faaliyete Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Cemil Sarıcı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Kunuk, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, Bolu’daki Okulların Okul Müdürleri, idarecileri ve öğretmenleri, misafirler ve öğrenciler katıldı.

TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı Etkinliği Fuarı’nın, standın açılışını İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Cemil Sarıcı, Proje yürütücüsü Okulun Matematik Öğretmeni Dr. Mehmet Akif Karabörk, Okul Müdürü Adem Öztürk ve Temsilci öğrenciler birlikte yaptılar.

Ziyaretçiler, öğrencilerin çalışmalarını teker teker incelerken, İl Milli Eğitim Müdürü Dr Cemil Sarıcı, görevli her öğrenciyi bizzat dinleyerek, çalışmalar hakkında bilgi sahibi oldu. Onlarla sohbet ederek, öğrencilere güven verdi.

Değişik okullardan gelen müdürler ve ilgililer de stantları gezerek, fuarla, öğrencilerle fikir alış verişinde bulundular. 

BOLU BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERE BURS VERECEK BOLU BELEDİYESİ ÖĞRENCİLERE BURS VERECEK

Programın sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Dr Cemil Sarıcı, bütün öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerine teşekkür etti. Bütün toplulukla günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Bu çalışmalarda görev alanlar;

Okul Müdürü Adem Öztürk, Proje yürütücüsü Matematik öğretmeni Dr. Mehmet Akif Karabörk, 
Proje Danışman öğretmenleri Türkçe Öğretmeni Gonca Akman, Görsel Sanatlar öğretmeni Belma Biri, Fen ve Teknoloji Öğretmeni Sema Tuna Kartal, Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Hasan Tamer Can, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Dr. Ayhan Kandemir,  Türkçe Öğretmeni Özer Bölükbaşı, Fen ve Teknoloji öğretmeni Gülten Bozkurt,  Fen ve teknoloji Öğretmeni Emel Armutçu, Matematik Öğretmeni Emine Komşu ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Sibel Güden görev aldı.

Stantlarda ise bilgilerini özgüvenle sunan öğrencilerin Bilime ve Türkçeye olan hâkimiyetleri dikkat çekti.