Gerede İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin Birlik Meclisi Nisan 2024 dönemi olağan toplantısı, il genel meclis üyeleri ve köy muhtarlarının katılımı ile Palmiye Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Birlik Meclis toplantısı tüzük gereği açılış ve yoklamanın ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ve Birlik Meclis Divanının oluşturulması ile başladı.

Yılmaz Turçin, İkinci Başkan vekilliğine İl Genel Meclis Üyesi Salih Acar seçildi. Meclis Divanı Katip Üyeliğine Samat Köyü Muhtarı Metin Özcan ve İkinciafşar Köyü Muhtarı Kazım Çakır seçildi. Birlik Encümen Üyeliklerine İl Genel Meclis üyesi Yılmaz Turçın, İl Genel Meclis Üyesi Salih Acar, Akçaşehir Köyü Muhtarı Bayram Çalışkanlı ve Eymür Köyü Muhtarı Murat Duman seçildi.

Aurora Enerji üç puanla tanıştı Aurora Enerji üç puanla tanıştı

Plan Bütçe Komisyon üyeliklerine; Çayörengüney Köyü Muhtarı Mehmet Şimşek, Koçumlar Köyü Muhtarı İsmail Altun, Tatlar Köyü Muhtarı Veli Balcı, Ahmetler Köyü Muhtarı Muhammet Nalbant ve Danışmentler Köyü Muhtarı Muhsin Yılmaz seçildi. Birlik komisyon üyelikleri seçimleri ardından Birliğin 2023 yılı kesin hesabı ve 2023 yılı faaliyet ve çalışma raporu okunarak Birlik Meclisince kabul edildi. Gerede Medya Takip