Haber Merkezi

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlere 13 gün kala tüm adaylar saha çalışmalarını sürdürüyor. Saha çalışmalarında dikkat çeken ise Bolu’ya son 10 günlük süre içerisinde gelen bakanların sayısı bitmek bilmedi.

BOLU SON ZAMANLARDA HİÇ GÖRMEDİĞİ KADAR BAKAN GÖRDÜ

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol sahada karşılık bulamayınca imdadına Bakanlar yetişti. Muhammed Emin Demirkol destek olmak amacıyla birçok bakan Bolu’ya gelerek projeler açıkladı. Bakanların desteği ile seçim çalışmalarını yürütmeye çalışan AK Parti Adayı Muhammed Emin Demirkol’a ise vatandaşlar “Bolu’ya Uzaydan Astronotta getirdiniz ama nafile, bu iş Bakan getirmekle olmaz”diyerek AK Parti’ye olan tepkilerini dile getirdiler.

ÖZCAN BELEDİYE BÜTÇESİ İLE ÇALIŞIYOR

Müslüm Gürses'in hiç duyulmamış şarkıları gün yüzüne çıktı Müslüm Gürses'in hiç duyulmamış şarkıları gün yüzüne çıktı

Diğer taraftan mevcut Bolu Belediye Başkanı ve CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan ise seçim çalışmalarını belediye bütçesi ile sürdürüyor. Belediye Bütçesi ile kurulan iftar çadırlarında iftarın Tanju Özcan tarafından  verildiği algısı oluşturmak adına, her yerde Tanju Özcan resimleri, çadırlarda hizmet veren belediye personellerinin üzerinde illede sen yazılı kıyafetler olması tepkilere neden oldu.

DURAK’IN DESTEKÇİSİ İSE VATANDAŞLAR

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak ise milliyetçi-ülkücü harekete gönül veren, inanmış insanlarla birlikte ve vatandaşların teveccühü ile seçim çalışmalarını sürdürüyor. Gece uyumadan gündüz oturmadan çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Durak’ın hızına yetişilmiyor. Her gittiği yerde büyük ilgiyle karşılaşan Durak, vatandaşlardan aldığı destek ile daha da motive olarak sıkmadık el girmedik gönül bırakmamak adına çalışmalarına devam ediyor.

Editör: Berfin MUTLU