Venüs ile Jüpiter arasında üçgen açı olacak. Etki süresi 4 gün.
Aşk konusunda en şanslı günlerden biridir. Hoşlandığınız biri var ise bugünler ona açılmak için en uygunudur. Maddi anlamda yatırım yapmak veya kaynak aramak için de uygundur.

Bugünler sosyalleşmek, dışarı çıkmak, kalabalık gruplarla bir araya gelmek, eğlenceli aktiviteler içinde bulunmak için de harikadır. Partnerinizle birlikte romantik bir seyahate çıkabilirsiniz.

Estetik yaptırmak, saçınızı boyatmak, yeni bir tarz yaratmak için de çok uygundur. Bugünlerde oldukça eliniz açık olabilir, her türlü yardıma koşabilirsiniz.

Bugünler evlenme teklif etmek, evlenmek, nişanlanmak için de çok uygundur. İlişkilerde olası sorunları halletmek, çözüme kavuşturmak, aranız kötü ise barış ortamı yaratmak için de ideal zamanlardır.

Minik operasyonlar için de uygundur, çabuk iyileşilir ve ayağa kalkılır. Şekerli gıdaları canınız daha çok çekebilir, yeme ve içme biraz abartılabilir. Eğer ki sanatsal bir eğitime başlanacaksa çok uygun bir zamandır

Sanatsal ve yaratıcı faaliyetler için destekleyici bir zamanı işaret edebilir. Diğerlerine yardım etmeye ve destek olmaya daha istekli olabiliriz. Finansal fırsatların veya olumlu gelişmelerin yaşanabileceği bir dönem olarak yorumlanabilir.

Kendinize yeni kıyafetler alabilir, evinizi dekore edecek büyüklü- küçüklü yeni şeyler alabilirsiniz.

Hem Venüs hem de Jüpiter'in toprak grubu burçlarda olması; ayakları yere sağlam basan ilişkilere, maddi konularda güzel gelişmelere, somut sonuçlar almaya, sağlık olarak iyileşmeye işaret edebilir...

Yiyecek arayan tilkiyi köpek mamasıyla besledi Yiyecek arayan tilkiyi köpek mamasıyla besledi

KAYNAK: DİNÇER GÜNER