Güneş ile Satürn arasında üçgen açı oluşacak. Etki süresi +/- 4 gün.

Hayatı daha fazla ciddiye alabileceksiniz, girişilecek işlerde istikrar ve başarı ortamı daha yüksek olacaktır. Yeni iş girişimleriniz olacak ise bugün ve sonrası zamanı değerlendirebilirsiniz.

Ciddiyet gerektiren konulara odaklanmak için idealdir. Hedef odaklı olmaya işaret eder, hedeflerinize çok daha rahat bir şekilde ulaşırsınız. Kariyer planlaması için çok uygun bir zaman olacaktır.

Acil durumlar, çatışma ve krizleri rahatlıkla çözebileceğinizi ve etkilenilmeyeceğini gösterir. Bugün üstleneceğiniz her sorumluluğun üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Hayatınızın gidişatını, içinde bulunduğunuz çevreyi değerlendirip istediğiniz yapılanmayı gerçekleştirebilirsiniz.

Yeteneklerinizi ve sebatkâr yanınızı işinize aktararak kolay bir akışla çalışabilirsiniz. Eğer kısıntı yapmak veya yeniden planlamak gereken bir alan varsa bunu rahatlıkla yapabilirsiniz, başkalarına da bu konularda tavsiye verebilirsiniz

kariyer ve iş hayatında başarıları teşvik eder. Kariyer hedeflerine daha rasyonel ve disiplinli bir şekilde yaklaşabilirsiniz. İş kurmak, proje üstlenmek, iş disiplini sağlamak, iş bulmak için ideal zamanlar.

Orta- uzun vadeli planlar yapmak için uygun zamanlardır. Bunun yanı sıra irade gerektiren işleri halletmek içinde harikadır. Mesela diyete başlamak için...

Gölcük Tabiat Parkı tatilcilerle doldu Gölcük Tabiat Parkı tatilcilerle doldu

KAYNAK: DİNÇER GÜNER