HABER MERKEZİ

Muhabirimiz Çınar'dan Tanju Özcan'a ilginç sorular Muhabirimiz Çınar'dan Tanju Özcan'a ilginç sorular

31 Mart yerel seçimleri öncesi dur durak bilmeden çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak’ın hızına kimse yetişemiyor.

Gece uyumadan gündüz oturmadan çalışmalarını sürdüren Durak, yine bir rekora imza attı ve bir gecede Akpınar, Köroğlu, Aktaş, Kılıçarslan ve Sümer Mahalleleri’nde 15 kahvehane gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Bolu için hazırladıkları projeleri anlatan ve  vatandaşların da büyük teveccühü ile karşılaşan Durak “Bizim işimiz gücümüz Bolu. Biz Bolu için canla başla çalışacağız. Sizlerden de destek istiyoruz. 31 Mart akşamı zaferimizi ilan ettikten sonra inşallah hep birlikte Bolu için çalışacağız. Ben gece uyumam gündüz oturmam.

Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Ben çalışırım, siz bize destek verin biz de sizlere Bolu için nasıl çalışacağımızı gösterelim. Bolu Belediyesi’ni kazandıktan sonra yapacağımız hizmetlerle sizlere iyi ki dedirteceğiz. İyi ki İlhan Durak’a oy vermişiz diyeceksiniz. Bize güvenin, bize inanın. Biz sizin bu güveninizi boşa çıkarmayacağız” dedi.

Editör: Berfin MUTLU