Mısır tarlasında kaybolan şahıs aranıyor Mısır tarlasında kaybolan şahıs aranıyor

DUVAR - İstanbul'un Beykoz ilçesinde itiraz sürecinin sona ermesinin ardından Beykoz Belediye Başkanlığı'na seçilen Alaattin Köseler, mazbatasını aldı.

12 Eylül askeri darbesinin ardından kapatılan CHP, 1989 seçimlerinde yer almamıştı. Beykoz Belediyesi, 1989 seçimlerinde Sosyaldemokrat Halkçı Parti (SHP) adayı Şevket Arıkan, Beykoz Belediye Başkanı seçilmişti. SHP, 1995 yılında CHP'yle birleşmişti.Bu karara CHP'nin itirazı sonrasında Yüksek Seçim Kurulu (YSK), bugün oyların yeniden sayılması kararını iptal etti. YSK'nin nihai kararı sonrasında Alaattin Köseler'in başkanlığı kesinleşti.

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik ve yöneticilerle birlikte Beykoz İlçe Seçim Kurulu'na giden Köseler, mazbatasını aldı.

Mazbatasını aldıktan sonra konuşma yapan Köseler, Beykoz'da sosyal ve halkçı belediyeciliği sunmak için mücadele edeceklerini söyledi.Beykoz'umuzun tüm eksiklerini gidermek için değerli meclis üyelerimizle birlikte tüm Beykozluların hizmetindeyiz" diyen Köseler, "Birlikte başardık, birlikte yöneteceğiz. İyi olan hizmetleri daha iyi hale getireceğiz, eksik olan hizmetleri de tamamlayacağız. En büyük destekçimiz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nun katkısını göreceksiniz. Sizler adına ona teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.(HABER MERKEZİ)