Haber Merkezi

Dünyada yaşam için en ideal sıcaklık derecesi belirlendi Dünyada yaşam için en ideal sıcaklık derecesi belirlendi

Belediye Başkan Adayı Faruk Bayrakdar, Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Sekreteri İsmailcan Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Hamza Kart ve beraberindeki heyet İhsaniye Mahallesi esnafını gezerek destek talep etti.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Genel Sekreteri İsmailcan Kaya; “Bugün Faruk Başkanımıza destek olmak için memleketim olan Bolu’dayız. Geçtiğimiz haftalarda genel merkezimizde Faruk Başkanımıza geleceğimiz yönünde siz vermiştik. Sözümüzü tuttuk.

Hemşehrilerimin Yeniden Refah Partimize olan yaklaşımı beni oldukça mutlu etti. Partimiz, liderimiz, adayımız ve teşkilatımız seviliyor. Ahlaklı Belediyecilik markamızla Bolu’da Milli Görüş Belediyeciliğini başlatacağız. Hiç şüphe yok ki Türkiye genelinde hiç beklenmedik bir oy alacağız. Bir önceki seçimin anahtarı partisi olmuştuk. Şimdi de sürpriz partisi olacağız. Genç kadrolarımızla bizi her gün sahada görmeye devam edeceksiniz. Adayımız Faruk Bayrakdar Başkanımıza başarılar diliyorum. Allah’ın izniyle Bolu’ya refahı getireceğiz zulme son vereceğiz.” dedi.

Faruk Bayrakdar: “Genel Merkezimizden Gençlik Kolları Genel Sekreterimiz İsmailcan Kaya bizimle. Oldukça verimli bir program geçirdik. Bolu halkı akın akın Yeniden Refah’a geliyor. Özellikle gençlerimizbize destek oluyor. 31 Mart yerel seçimlerinde Yeniden Refah Partimize, Milli Görüş’e desteğinizi bekliyoruz. Neden? Çünkü her zaman, her fırsatta anlatılan 94 ruhu, 1994 Milli Görüş belediyeciliğinin yeniden 2024’te milletimize ulaştırılması için milletimizle buluşturulması için bu desteğinizi Yeniden Refah Partimize bekliyoruz. En yakın zamanda projelerimiz de anlatacağız inşallah.Başkanımıza birkez daha teşekkür ederim.”dedi

Toplu fotoğraf çekiminin ardından program sonlandırıldı.

Editör: Berfin MUTLU