Tavil Mehmet Paşa Caddesi’nde gerçekleşen ziyaret, ahlaklı belediyecilik ve 32 ayakları yere basan projeyle donatılmış bir Bolu vizyonunu öne çıkardı. Bayrakdar, seçim sürecinde halka sunacakları projelerin detaylarını ve halkın ihtiyaçlarını dinleyerek, milletin hizmetinde olacaklarını vurguladı.

Gölyüzü esnafları, Bayrakdar’ın ve ekibinin ziyaretini sıcak bir karşılama ile karşıladı. Mahalle sakinlerinin samimi ilgisi ve desteği, Yeniden Refah Partisi’nin Bolu’da güçlü bir etki yarattığını gösterdi. Necmettin Erbakan Hoca’nın öğretileriyle yoğrulmuş bir liderlik anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Bayrakdar, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın da izinden giderek, Bolu’ya adil ve verimli bir yönetim vaat etti.

Ziyaret sırasında mahalle halkıyla gerçekleştirilen samimi sohbetlerde, halkın beklentileri ve talepleri dinlendi. Bayrakdar ve ekibi, halkın yaşam kalitesini artıracak, altyapıdan sosyal hizmetlere kadar geniş kapsamlı projeleriyle Bolu’nun geleceğine yönelik umut dolu bir tablo çizdi. Bu çerçevede, yerel yönetimde ahlaki değerlerin önemine vurgu yapılarak, halkın güvenini kazanmanın ne kadar kıymetli olduğu bir kez daha hatırlatıldı.

ERKAN KORKMAZ’DAN 23 NİSAN MESAJI ERKAN KORKMAZ’DAN 23 NİSAN MESAJI

Gölyüzü sakinlerinin, Yeniden Refah Partisi’nin adaylarına gösterdiği ilgi ve sevgi, Bolu’da yeni bir dönemin müjdesini verdi. Bayrakdar ve ekibi, halkın desteğiyle, şeffaf, adaletli ve etkili bir belediyecilik anlayışını hayata geçirerek, Bolu’nun her kesimine hizmet etmeye kararlı olduklarını bir kez daha dile getirdi.

Editör: Berfin MUTLU