Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ile Gerede Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Çongar, Bolu İl Emniyet Müdürlüğüne yeni atanan Ercan Dağdeviren’e ve Bolu İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Allar, Bolu’ya atanan yeni kurum amirlerine Gerede simgesi haline gelen deri kemer seti hediyesi takdim etti.

YAŞLI KADINI YILAN SOKTU  HIZLI MÜDAHALE HAYAT KURTARDI YAŞLI KADINI YILAN SOKTU HIZLI MÜDAHALE HAYAT KURTARDI

Müftü Demirtaş, nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için teşekkür etti ve Gerede’de din hizmetlerine verdiği destek için Başkan Allar ve ekibini kutladığını ifade etti.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğüne yeni atanan Ercan Dağdeviren’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Gerede heyetine teşekkür etti.

GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Bolu-Gerede Cumhuriyet Başsavcılığından onlarca kişiye, binlerce lira ceza

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ziyaretler sonrası açıklamasında; “Bolu İl Emniyet Müdürlüğüne yeni atanan Ercan Dağdeviren Müdürümüzü, AK Parti İlçe Başkanımız Mehmet Çongar ile birlikte ziyaret ettik. Samimi sohbeti ve misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Ardından Bolu İl Müftülüğüne yeni atanan Hüseyin Demirtaş Müftümüzü de ziyaret ettik. Samimi sohbeti ve misafirperverliği için kendisine teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”