Bıçaklı saldırgan 2 kişiyi öldürdü, 7 kişiyi yaraladı! Bıçaklı saldırgan 2 kişiyi öldürdü, 7 kişiyi yaraladı!

HABER: BERFİN MUTLU
Bolu’da 19 Haziran’da Borazanlar Mahallesi Efes Sokak'ta meydana gelen olayda, Süleyman Akbaş'ın Efes Sokak üzerinde park halinde bulunan otomobilinin baltayla parçalandı. Daha sonra aracın bir kısmını çizilerek, ön kaputa bıçak saplandı. Otomobili hasar gören Süleyman Akbaş, "Damadım ve akrabaları bilerek yaptı" dedi.
Süleyman Akbaş ile üvey kızının boşanma aşamasındaki eşi L.T. arasında bir süredir mal-mülk meselesi sebebiyle husumet bulunduğu öğrenildi.
Yaşanan olay sonrasında yeni bilgiler ortaya çıktı. Boşanma aşamasındaki L.T.’nin çocuklarının uzun süredir evden çıkamadığı ve okula gidemedikleri ifade edildi.
“SINIF TEKRARINA KALDIK”
Olayla ilgili açıklama veren 18 yaşındaki S.T., korktukları için 15 yaşındaki kardeşiyle beraber evden çıkamadıklarını söyledi. Sınıf tekrarı yapacaklarını belirten S.T., “Kardeşim ve ben okullarımıza gidemedik. Bu sebepten ikimiz de sınıf tekrarına kaldık. Aynı zamanda annemde evden çıkamayıp iş gidemediği için annemde işinden çıkartıldı. Bu süreç içinde kendisi ve ailesi bizi ve annemin ailesini tehdit etmeye devam etmekte” dedi.
“KİMSE SESİMİZİ DUYMADI”
S.T., sorunların çözülmesini isteyerek, “Hapiste olması gereken biri yerine suçsuz 3 kişinin hapis hayatı yaşaması çok acı bir durum. Ben bu sene mezun olacaktım. Arkadaşlarımın mezuniyetini izlemekle kaldım maalesef… Kimse sesimizi duymadı. İlla insanlara adalet sağlanması için bir sosyal mecrada haber mi olmak gerekiyor? Biz çare bulamadık.  Benim hayatımın 6,7 ayı suçlu bir insan yüzünden yok oldu” diye konuştu.

Muhabir: Berfin Mutlu