Milli Savunma Bakanlığı, NATO'nun talebi üzerine bir komando taburunu Kosova'ya gönderiyor Milli Savunma Bakanlığı, NATO'nun talebi üzerine bir komando taburunu Kosova'ya gönderiyor

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2024-2028 Stratejik Planı için daha önce durum analizini tamamladı ve taslak hedef kartlarını oluşturdu. Paydaş Analizi sırasında elde edilen veriler, durum analizi çalışmasından çıkan değerlendirmelerle; misyon, vizyon, değerler ve politikaların güncellenerek; stratejik amaç ve hedeflerin birbiriyle devamlılığını sağlamak için yeni bir çalıştay gerçekleştirildi.

Çalıştaya Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Samettin Gündüz, Prof. Dr. Aydın Him, Prof. Dr. Kamil Gürel, Genel Sekreter İhsan Ağcan, Genel Sekreter Yardımcısı Nihani Yıldırım, Daire Başkanları ve Kalite Alt Komisyonları üyeleri ve diğer üyelerden oluşan Stratejik Plan Hazırlama Ekibi katıldı. Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Üniversitenin 2 yıllık akreditasyon belgesini almadaki yoğun çalışmaları nedeniyle başta Rektör Yardımcısı ve Kurum Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Kâmil Gürel olmak üzere emeği geçen tüm ekiplere teşekkür etti.

HABER:Havva AKÇA