Türkiye çapında düzenlenen ve birçok projenin katıldığı yarışmada, danışmanlığını Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kariyer Merkezi Öğretim Görevlisi Murat Er’in üstlendiği ve öğrenci Büşra Turgay tarafından kaleme alınan, Hukuk Fakültesi öğrencisi Figen Durak’ın da destek verdiği projenin birinciliği sonrasında öğrenciye 25.000 TL ödül ve Hak-İş Konfederasyonunda staj yapma imkânı verilirken, dereceye giren diğer projelere de çeşitli ödüller verildi.

Yarışmanın ödül töreninde bir konuşma yapan öğrenci Büşra Turgay, proje aşamasında desteklerini esirgemeyen Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’ya, proje danışmanı Öğr. Gör. Murat Er ve Figen Durak ile üniversitede destek veren tüm idari ve akademik personeline teşekkürlerini iletti.

Rektör Alişarlı tebrik etti

Göynük'te bir çocuk elektrik akımına kapıldı Göynük'te bir çocuk elektrik akımına kapıldı

Büşra Turgay, Öğr. Gör. Murat Er ve Figen Durak, Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’yı makamında ziyaret etti. Proje hakkında bilgi verilmesi ardından Rektör Alişarlı başta birinci öğrenciye olmak üzere proje ekibine teşekkür etti. Rektör Alişarlı projenin toplumumuzun içinde bulunduğu koşullarda ihtiyacı olan bir alana hitap ettiğini belirterek projenin hayata geçirilmesinde üniversite olarak her türlü desteği vereceklerini söyledi.

HABER MERKEZİ

Editör: Berfin MUTLU