Türk Kızılay Bolu Şubesi Kadın Kolları, Üniversitemizin desteğiyle Gazzeli öğrencilere moral vermek ve yanlarında olduğumuzu vurgulamak amacıyla kermes etkinliği düzenledi.

Kermesi, Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı da ziyaret etti. Gazze’de yaşananların vicdanı olan herkesi üzdüğünü belirten Rektör Alişarlı, “Esasında orada yaşayanların dik duruşu, burada olanlar için bir ibret ve ümit vesilesidir. Başlarına gelen onca zulüm ve katliama rağmen sabır ve kararlılık noktasında tavizsiz duruşları, herkes için örnek teşkil etmektedir. Yalan olduğunu hepimizin bildiği bu dünya yerine gerçek âlem için çalışmanın ne demek olduğunu, onların duruşundan öğrenmek mümkündür. Umarız en kısa sürede bu zulüm sona erer ve canımızı yakan, vicdanımızı sızlatan bu durumlara daha fazla şahit olmayız.” diye konuştu.

Öğrencilere Açık Kapı’ya bekliyorlar

Gazzeli öğrencilerin ve diğer öğrencilerin sıkıntılarına çare olmak ve işlerini kolaylaştırmak için birimlerin sürekli çalıştığını kaydeden Rektör Alişarlı, Çarşamba günleri 17.00-19.00 saatleri arasında Rektörlükte randevusuz düzenlediği Açık Kapı görüşmelerine öğrencileri bir kez daha davet etti.

Meteoroloji Danışmanı Bolu için uyarı yaptı! “ÇARŞAMBA GÜNÜ…” Meteoroloji Danışmanı Bolu için uyarı yaptı! “ÇARŞAMBA GÜNÜ…”

Kızılay Bolu Şubesi Kadın Kollarına incelik ve hassasiyetleri için teşekkür eden Rektör Alişarlı, Kızılay ve toplum yararına faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte daha güzel günlerde projeler gerçekleştirmeyi temenni etti.

Kermese; Türk Kızılay Bolu Şubesi Başkanı Muhsin Kınacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Şaban Karasakal ve Sezai Çavdar, Kadın Kolları Başkanı Ünsal Toylan ve Günel Çalışkan ile Esin Tiryakiol katıldı.