Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen İç Anadolu Kariyer Fuarı’na (İKAF’23) katıldı.4 ve 5 Mayıs 2023 tarihlerinde 19 paydaş üniversitenin katılımıyla gerçekleştirilen büyük organizasyonun açılışına Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz de katıldı. İKAF’23’te Üniversite, Kariyer Planlama ve Mezun İzleme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KARMER) tarafından temsil edildi. Ziyaretçilere Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ndeki akademik birikim ve kariyer olanakları hakkında bilgi verildi. TEKNOFEST 2023’te Üniversiteyi başarıyla temsil eden Baysal Teknoloji Takımı’nın Seedrone Tohumlama Aracı sergilendi.

İKAF’23’te BAİBÜ’ye Büyük İlgi

Eskişehir ile çevre illerden on binlerce öğrenci ve firma temsilcisinin katıldığı fuarda Üniversitenin standı da büyük ilgi gördü.

HABER:Havva AKÇA

Benzine zam geldi! İşte zam sonrası güncel akaryakıt fiyatları Benzine zam geldi! İşte zam sonrası güncel akaryakıt fiyatları