Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım'dan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a bir cevap daha geldi. Yıldırım, Koç'un televizyona çıkma teklifini tekrar geri çevirdi.  Aziz Yıldırım'ın konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle: 

 • Sayın Ali Koç, yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini, tarafımdan pozitif bir cevap alamamasına rağmen ısrarla yinelemektedir. Benim kendisiyle herhangi bir televizyon programına çıkma gibi bir planım bulunmamaktadır.
 • Muhatabımız, başkan adaylığım için eşsiz desteklerini tarafıma ileten, camiamızın çok değerli kulüp üyeleridir. Sayın Ali Koç'un bu konudaki ısrarı anlamsızdır; zira kendileriyle zaten 8-9 Haziran'daki Olağan Seçimli Kongre'de bir araya geleceğiz.
 • Bu vesileyle, tüm kulüp üyelerimizi kongreye davet ediyor, Güçlü Fenerbahçe için, Şampiyonluklar İçin, Çocuklar İçin, oylarınızı bekliyorum.

  Fenerbahçe başkanlık seçimi oy kullanma ve sayım günü

  Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda 30 Mayıs tarihinde yeterli çoğunluk sağlanamadığı için yeter sayı aranmadan 8-9 Haziran 2024'te yapılacak. 

  Oy kullanma saat kaçta?

  Toplantı saat 10.00’da başlayacak. Toplantının ardından oy kullanma işlemlerinin başlaması bekleniyor. Oy kullanma işlemleri tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde oy sayımı gerçekleştirilecek ve Fenerbahçe'nin yeni başkanı belli olacak. 

  Aziz Yıldırım’ın yönetim kurulu listesi

  Mithat Yenigün, Mahmut Nedim Uslu, Cengiz Erdem, Nihat Özbağı, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Mehmet İman, Ahmet Önder Fırat, Fatih Öztürk, Murat Salar, Mehmet Selim Kosif, Batuhan Özdemir, Ömer Onan, Hande Tibuk, Ahmet Özokur, Emin Selim Akgül, Mustafa Aydın Acun, Emrah Tünay, Mehmet Emin Özturan, Kemal Fatih Aslan, Berkay Erdim, Tuna Akın.

  Ali Koç’un yönetim kurulu listesi

  Erol Bilecik, Burak Kızılhan, Sertaç Komsuoğlu, Acun Ilıcalı, Ahmet Ketenci, Alper Alpoğlu, Cenk Öztanık, Eren Dişli, Ergun Özen, Esin Güral Argat, Fethi Pekin, Hakan Safi, Hamdi Akın, Hulusi Belgü, Hüseyin Bozkurt, Kemal Danabaş, Mehmet Dereli, Nedim Keçeli, Özgür Özaktaç, Rıfat Perahya, Selma Rodopman. HABER MERKEZİ

  Aşırı sıcaklara dikkat! İşte etkileri... Aşırı sıcaklara dikkat! İşte etkileri...
Editör: Berfin MUTLU