fotogaleri-2

Etkinliğe Bolu Vali Yardımcısı Fatih Damatlar, BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, BAİBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Him, BAİBÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ahmet Serkan Ece, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte söz alan BAİBÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ahmet Serkan Ece katılımcıları selamlayarak sözlerine başladı. Azerbaycan Müziği hakkında bilgi veren Ece Azerbaycan Müziğinin klasik Azeri müziği, halk müziği ve modern Azerbaycan müziği olarak 3 ana bölümde tanımlanabileceğini ifade etti. Etkinlikte bu 3 türden de örnekler olacağını aktaran Ece etkinliğin hazırlanmasında emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür ederek sözlerini noktaladı.

Erzurumspor hocası mağlubiyeti değerlendirdi Erzurumspor hocası mağlubiyeti değerlendirdi

Ece’nin sözlerini noktalamasının ardından konser başladı. Katılımcılara müzik ziyafeti veren konserin ardından konseri icra eden Üniversitenin Öğr. Üyesi Doç. Dr. Mehriban Aliyeva, Iğdır Üniversitesi Öğr. Gör. Amina Tabaru, Üniversitemiz öğrencileri Mehti Eyyübov, Kudret Hasanov, Leman Ağazade, Hüseyin İbrahimov, Fahri Akhundov ve Ahmet Mustafayev’e Bolu Vali Yardımcısı Fatih Damatlar ve BAİBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı tarafından teşekkür belgesi verildi.

Editör: Havva AKÇA