Rusya'dan flaş Karabağ açıklaması! Rusya'dan flaş Karabağ açıklaması!

Genç girişimci Fahrettin Aydınöz’ün optik işletmesinin açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Tabaklar Mahallesi Murtezaoğlu Caddesi Talu Apartmanı No:21 adresinde açılışı gerçekleşen iş yerinin açılış törenine AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı İsmail Hakkı Candemir, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Aydoğan Tekin ile çok sayıda vatandaş katıldı. İşletme sahibi Fahrettin Aydınöz açılış öncesi yaptığı konuşmasında katılımcılara kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti.

“30’UNCU OPTİSYEN MÜESSESİNİ AÇIYORUZ”

Açılışa katılan Bolu İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Şerife Koçyiğit yaptığı konuşmasında “Müdür bey adına selamlarımı ve sevgilerimi iletiyorum. Kendisi zaruri bir durumdan dolayı teşrif edemediler ama gönlü sizlerle birlikte. Bu güzel açılışla bizim İl Sağlık Müdürlüğümüzün 30’uncu optisyen müessesinin açıyor oluyoruz. Fahrettin Bey’e çok başarılar diliyorum. Hayırlı helal güzel kazançlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

“İNŞALLAH HAYIRLARLA BU İŞLETME, BEREKETLİ KAZANÇLAR ELDE ETSİN”

AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner; “Bu işletmenin inşallah bundan sonra uzun soluklu ticaret faaliyetine devam edeceği bir ana hep birlikte şahitlik ediyoruz. İnşallah hayırlar getirir, bereket getirir. Biz iş yeri açanlara deriz ki hayırlı bereketli kazançlar nasip etsin, inşallah hayır işlerde de harcamayı nasip etsin. Bu temennimizi iletmiş olalım. Aslında kıymetli milletvekilimiz konuyu çok güzel özetledi. İçinden geçtiğimiz bu ekonomik olarak hepimizin zorlandığı bu süreçte yeni bir ticari işletmenin ne kadar zor olduğunu tahmin ediyorsunuzdur. İnşallah hayırlarla bu işletme, bereketli kazançlar elde etsin” şeklinde konuştu.