Aydın ve Konak’a Gerede’de İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Belediye Başkanı Mustafa Allar, İlçe Başkanı Mehmet Çongar, il teşkilatı, belediye meclis üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Osmanlı Caddesinde ve Deri Sanayisindeki esnaf ve işçileri ziyaret eden heyet “Durmak Yok Yola Devam” diyerek Türkiye yüzyılı için doğru adımları anlattı.

Gerede’de açıklama yapan Ak Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın; “Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti sevdalısı, mayıs ayında dahi havası sert ama insanı da bir o kadar mert olan Gerede ilçemizdeyiz. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin kurucusu ve her zaman partisinden bahsederken yuvam, sevdam, aşkım der. AK Parti, 22 yıllık bir siyasi parti olsa da, aslında, asırlar öncesinden başlamış kutlu bir yürüyüşün, kutlu bir davanın mirasını omuzlarında taşıyan bir partidir der. İşte bugün bir kez daha saha da açıkça görüyoruz ki Gerede bayrağı elden, duayı dilden, Ak Parti aşkını gönlünden bırakmamış, bırakmaya da niyeti yok, hamdolsun. AK Parti’mize ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteğin yine Gerede’nin vefalı insanlarından geleceği için şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

İYİ PARTİ MECLİS ÜYESİ HAKAN ALPASLAN “SEÇİM DERDİ BİTTİ GEÇİM DERDİ BAŞLADI” İYİ PARTİ MECLİS ÜYESİ HAKAN ALPASLAN “SEÇİM DERDİ BİTTİ GEÇİM DERDİ BAŞLADI”

HABER:Berfin MUTLU