İNCE’NİN DANIŞMANININ EŞİ BELEDİYE ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU İNCE’NİN DANIŞMANININ EŞİ BELEDİYE ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU

Bolu Merkez ile birlikte ilçelerde de mesai yapan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, ilçe merkezine gelerek çalışmalarına devam etti.

GÖYNÜK’TE YATIRIMLAR DEVAM EDİYOR

Göynük ilçesi Umurlar köyünde düzenlenen hacet bayramına katıldı. Göynük ilçe ziyaretinde değerlendirme yapan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, “Bugün, kadim medeniyetimizi iliklerimize kadar hissettiren Bolu’muzun tarih kokan ilçesi Göynük’teyiz. Alt yapısını yenilediğimiz, tarihi dokusuna uyacak şekilde 162 Kültür-Vakıf eserini restore ederek üst yapısıyla da birçok hizmeti gerçekleştirdiğimiz ilçemizde vatandaşlarımızla bir araya geldik. 240 TOKİ konutu ile İlçe Devlet Hastanesi’yle, Dedeler Aile Sağlık Merkeziyle, özel sektör vasıtasıyla kurulan Termik Santraliyle ilçemizde değer ürettik. Yapımı devam eden Nallıhan-Göynük ayrımı, Nallıhan-Mudurnu ayrımı 16 km’lik yolu da bitireceğiz. Ayrıca 11 km’lik çevre yolunu da bitirmek için çalışıyoruz. İlçemize Acil Sağlık Hizmetleri Binası için de planlamamızı tamamladık, inşallah bu icraatımızı da en kısa zamanda gerçekleştireceğiz. Ayrıca, doğalgazı da hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.” şeklinde konuştu.

Bolu Merkeze döndükten sonra Dörtdivan Gençlik ve Spor Kulübü yöneticileri ile buluşan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın yoğun geçen programını burada noktaladı.

HABER:Berfin MUTLU