Açılışa Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan, Belediye Başkanı Mustafa Allar, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Çongar, İGM ve Belediye meclis üyeleri, daire amirler ile vatandaşlar katıldı. Mağazada deri tablolar, deri cüzdanlar ve deri ürünleri vatandaşların beğenisine sunuldu.

Sergi açılışının ardından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar; “Bu ürünleri yapmak ortaya koymakla bitmiyor. Birde bunların satışının yapılabileceği alanların oluşturulması gerekiyordu, bizde Gerede Belediyesi olarak bu manada şehrimizde var olan ve hayata geçirdiğimiz arasta projesi içerisinde bu ürünlerin satışının yapılabileceği satış noktasını destek olmak amacıyla ücretsiz tahsis ettik. Özellikle vatandaşlarımızın uğrak yeri olan alanda satış noktası oluşturarak, kursiyerlerimizin bu emeklerini kazanca dönüştürmelerini ve İlçemizin tanıtımına ve kendi ekonomilerine katkı sağlamalarını amaçladık. Vatandaşlarımızı bu çarşımızda açılan yeni işyerlerimize ve Arasta Çarşımızı görmeye davet ediyorum” dedi.

Gerede Kaymakamı Cengiz Ayhan’da yaptığı konuşmasında binanın çok güzel olduğuna vurgu yaparken kursiyerlere böyle güzel bir noktadan yer tahsisi yapan Belediye Başkanı Mustafa Allar’a teşekkür etti.

Bolu Mutfağından 14 Meşhur Tarif Bolu Mutfağından 14 Meşhur Tarif