Bodrum FK karşılaşması için hazırlıklarına devam eden Boluspor da tempo arttırıldı. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak zorlu maç için oyuncularına sık sık analizler yaparak zorlu maçın taktiğini anlatıyor.

Kırmızı Beyazlı ekibimiz günün çalışmasını saat 13:30’da yaparak hazırlıklarına devam etti. Taktik ağırlıklı yapılan çalışmada tempo artırıldı. Antrenman öncesi yine her zaman olduğu gibi kısa kısa uyarılar yapılması da ihmal edilemedi.

Bodrum FK fiziksel olarak sert bir takım olduğu yönünde oyuncularını uyaran Koşukavak, antrenmanlarda bu yönde odaklanmalarını ifade etti.

Bodrum FK karşılaşması için kırmızı beyazlı oyuncularında deplasmanda en iyi sonucu almak için kendi aralarında maç konuşması yaptıkları da dikkatlerden kaçmadı.

Antrenmanı sık sık durduran Yalçın Koşukavak futbolcularına rakip futbolcuları saha içindeki paylaşımları konusunda analizlerini aktardı.  Koşukavak Bodrum FK sahası ve iklim konusunda dikkatli olmalarını ifade etti.

Boluspor yarın yapacağı çalışma ile hazırlıklarına devam edecek.

Osmanlı'nın ilk fethettiği topraklardaki bu evler görenleri tarihi yolculuğa çıkarıyor Osmanlı'nın ilk fethettiği topraklardaki bu evler görenleri tarihi yolculuğa çıkarıyor

Editör: Mehmet Ali Atalay