Maltepe Piazza Alışveriş Merkezi’nde (AVM) yaşanan bir olay, tüm gözleri üzerine çekti. Bir kişi, AVM’nin 3. katından atlayarak intihar etti.

Olayla İlgili Bilgiler Henüz Net Değil

Maltepe Piazza AVM’de bir şahıs atlayarak intihar etti. Bu olayla ilgili yetkililerden henüz bir açıklama gelmedi. Olayın ayrıntıları hakkında bilgi verilmedi.

"Uyuşturucuyu ağrılarımı dindirmek için kullanıyordum" dedi, 16 yıl hapse çarptırıldı "Uyuşturucuyu ağrılarımı dindirmek için kullanıyordum" dedi, 16 yıl hapse çarptırıldı

İntihar Eden Kişi Hakkında Bilgi Verilmedi

İntihar eden kişi hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Kişinin kimliği veya neden böyle bir eylemde bulunduğuna dair bir açıklama yapılmadı.

İntihar Etmeden Söylediği Sözler Yürek Burktu

Maltepe Piazza AVM’nin korkuluklarına çıkan bir adam, çevredekilerin yoğun ikna çalışmalarına karşılık, "Açım ben aç. Çocuklarım aç. 15 bin lira borcum var" yanıtını veren adam, kendisini kurtarmak için hamle yapan iki kişinin girişiminin ardından ellerini bırakarak aşağıya düştü.

AVM’de intihar girişiminde bulunan adamın eşi konuştu:
"Birisi ona gıda yardımı yapacaktı, onun için oraya gitmişti. Geceleri kağıt topluyor, marketlerin önüne bırakılanları yemek diye eve getiriyoruz.Tok, açın halinden anlamıyor."

Editör: Berfin MUTLU