Başıboş köpekler uyutulsun mu?  Bakın Bolu halkı ne düşünüyor... Başıboş köpekler uyutulsun mu? Bakın Bolu halkı ne düşünüyor...

FİYATLAR DÜŞÜYOR
Altındal, Ramazan Bayramı’na az bir zaman kala vatandaşlara olumlu bir gelişme müjdesi verdi. Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, havaların ısınmasıyla birlikte sebze ve meyve fiyatlarında gözle görülür bir düşüş beklediklerini belirtti. Bu düşüşün, bayram haftasında pazar yerlerindeki fiyatlara yansıtılacağını vurguladı.
HANGİ PAZARLAR AÇIK OLACAK?
Altındal, Bolu’nun ana pazar yerinin ve tuhafiye pazarının, Arife gününe kadar her gün açık olacağını duyurdu. Cuma gününden itibaren başlayacak olan bu uygulamanın, vatandaşların rahat ve huzurlu bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlayacağını belirtti. Ayrıca, Ayşe Metin Karaçayır, Sağlık, Bahçelievler, Mehmet Çoban Tepecik ve Sümer pazarlarının da açık olacağı bilgisi paylaşıldı.
“VATANDAŞLARIN GÖNLÜ RAHAT OLSUN”
Bolu Manavcılar ve Pazarcılar Odası Başkanı, pazar esnafının fırsatçılık yapmadığını, bir ürünün gerçek değerini yansıttıklarını vurguladı. Altındal, vatandaşların gönül rahatlığıyla bayram alışverişlerini pazar yerlerinden yapabileceklerini belirtti.
Altındal, tüm vatandaşlara bereketli alışverişler dileyerek, Ramazan Bayramı’nı kutladı. Ayrıca, kendisinin ve Oda yönetiminin her zaman sahada olacağını ve müşterilerin yanında yer alacağını ifade etti. Bolu’da bayram alışverişi için en iyi adresin pazar yerleri olduğu bir kez daha vurgulandı.
(Haber: Geredemedyatakip)