Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Gerede Devlet Hastanesi bünyesinde verilen akşam mesai hizmeti devam ediyor. Bu kapsamda İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Mart ayı için poliklinik ve hekim listesi yayınlandı.

Ekim ayında mesai dışı poliklinik hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, Mart ayı hekim listesine göre MHRS veya E-nabızdan randevu oluşturarak akşam 17:00 ile 19:00 saatleri arasında muayene olabilir.

SAĞLIK MÜDÜRÜ LİSTELERİ PAYLAŞTI

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü tarafında sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda; “Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi, Bolu İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Gerede Devlet Hastanesi bünyesinde verilen MART AYI akşam mesai dışı poliklinik  ve hekim listesi ekte olup, hizmetten faydalanmak için; MHRS veya E-nabızdan randevunuzu oluşturabilirsiniz” ifadeleri kullanıldı.

FqDuc8FXwAMV3-0FqDuc8FXwAMV3-0

Çileği sakın böyle yemeyin! Karaciğere olan bu zararını kimse bilmiyor... Çileği sakın böyle yemeyin! Karaciğere olan bu zararını kimse bilmiyor...

FqDucE1WcAACZMaFqDucE1WcAACZMa

FqDuceTX0AIHbsRFqDuceTX0AIHbsR

FqDudW3WwAA7mw5