Bolu AK Parti heyeti Gerede ilçesinde yapımı tamamlanan projeleri incelemek için ziyaretlerde bulundu. Heyet ilk önce Gerede Belediyesi’ne giderek Başkan Mustafa Allar’dan yapılan projeler, tamamlanan ve devam eden çalışmalar ile ilgili brifing aldı. Ardından Gerede Belediyesi Gençlik Merkezi, Gerede Tarihi Hamamı, Gerede Kent Müzesi, Çocuk Eğlence Merkezi, Kapalı Halı Saha, Millet Bahçesini yerinde incelendi. Ziyaret sonrası açıklama yapan Ak Parti İl Başkanlığı; “AK Parti teşkilatları olarak her alanda kendimize düstur edindiğimiz eser ve hizmet anlayışımızla, öznesi hemşehrilerimiz olan projelerimize devam edeceğiz. Bu vesileyle yatırımlarımızın hayırlı olmasını diliyor, Gerede Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Allar başta olmak üzere emeği geçen belediye personelimize ve kurumlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdiler.

BOLU'DA SAMANLIK YANGINI:  İNEKLER DUMANLARIN ARASINDAN KURTARILDI BOLU'DA SAMANLIK YANGINI: İNEKLER DUMANLARIN ARASINDAN KURTARILDI

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ise açıklamasında; “İlçemizde yaptığımız projeler, tamamlanan ve devam eden çalışmalarımız hakkında brifing verdik. Akabinde; Belediyemize ait Gençlik Merkezimizi, Kent Müzemizi, Çocuk Eğlence Merkezimizi, Kapalı Halı Sahamızı ve B Tipi Mesire alanımızı yerinde inceledik. Çalışmalarımızdan memnuniyetlerini ifade eden Ak Parti heyetimize şükranlarımı sunar, teşekkür ederim” dedi.