Süper Lig'de küme düşen ilk takım belli oldu Süper Lig'de küme düşen ilk takım belli oldu

HABER MERKEZİ – 
AK Parti Bolu Belediye Başkan adayı Muhammed Emin Demirkol, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında yazılı açıklama yaptı. Demirkol, “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri, sizlerin dua ve destekleri ile çıktığımız seçim sürecini hep birlikte tamamladık. Büyük bir özveri ve olgunlukla yürüttüğümüz kampanyamızın sonucunda halkımızın iradesi sandığa yansımıştır” dedi.
“Hayırlı olsun”
Seçim sonuçlarının Bolu’ya ve ülkeye hayırlı olmasını dileyen Demirkol, “Bu süreçte bize inanan, bizimle birlikte yol yürüyen, başta her zaman yanımda olan eşim ve ailem olmak üzere gece gündüz demeden dava şuuru ile beraber yol yürüdüğüm tüm teşkilat mensuplarımıza ve gönüllülerimize şükranlarımı sunuyorum.
Seçimlerde tercihini hangi partiden yana yaparsa yapsın, iradesini sandığa yansıtan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Belediye Başkanı seçilen Sayın Tanju Özcan'ı, meclis üyelerini, il genel meclis üyelerini ve muhtarlarımızı tebrik ediyorum.
Halkımız şundan emin olsun ki, biz her zaman sizlerin yanında olacağız. Bizi nerede görmek istiyorlarsa biz orada olacağız. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde gece gündüz demeden yine bu aziz milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.
Bize inanıp bu görevi tevdi ettiği için başta Sayın Cumhurbaşkanımıza, seçim kampanyamız sürecinde bizlere gönlünü ve evini açan çok değerli halkımıza tekrar teşekkür eder, seçimlerin ilimize, milletimize, ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

Editör: Havva AKÇA