Fenerbahçe'de, Ali Koç'un başkan seçilmesinden sonra yönetime giren Acun Ilıcalı, seçim zaferiyle ilgili duygularını paylaştı.

Yeni hedeflerinin futbolda başarı olduğunu söyleyen Acun Ilcalı, "Camiamıza hayırlı olsun. Çok güzel bir gün. İnşallah güzel şeyleri beraber yaşarız. Mourinho'nun gelişi, kongremizin şölen gibi geçmesi. Bu stat, bu güzellikleri yaşadı. İnşallah futbolda da başarılarla çok güzel şeyler yaşarız." dedi.Fenerbahçe'nin birlik olması halinde gücünün çok fazla olduğuna dikkati çeken Ilıcalı, "Ben böyle bir seyirci varken, böyle bir taraftar grubu varken, çok güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Bu potansiyelin takıma yansımasını sağlayacağız. Birlikten kuvvet doğar. Biz birlik olursak, Fenerbahçe çok güçlü. Biz başka bir takımız, biraz deliyiz, farklıyız." yorumunu yaptı.

Ilıcalı, başkan seçilen Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde olmasıyla ilgili ise, "Fenerbahçe taraftarının içinde olduğum için damarlarıma işlemiz. Sarı lacivertli renklere olan sevgimiz çok farklı. Bizim görevimiz de, bize verilen sorumluluğu en güzel şekilde değerlendirip taraftarımızı mutlu etmek. İnşallah başarırız." ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı, son olarak şu sözleri sarf etti:

OTOYOLLARA ÇELİK KORUMA! OTOYOLLARA ÇELİK KORUMA!

Bu halleri kurdum desem yalan olur. Muhabirken müdür olma hayali kuruyordum. Allah bana fazla, fazla verdi. Gençler şunu bilsin, hayatımın her döneminde, tribünde destek verirken de, bilet alırken de desteğimi veriyordum. Gençlerin çok yukarılara çıkacağım diye hayal kurmaları, potansiyelleri varsa güzel ama yukarı çıkmak demek daha mutlu olmak demek değil. Hayatın iki yönünü de yaşamış biriyim ben. Sadece şu tavsiyede bulunayım, bulunduğunuz şartlarda mutlu olmayı bilin, Fenerbahçe'yi sevin.

Kaynak: HABER MERKEZİ