Meteoroloji'den 20 il için sarı kodlu uyarı! Meteoroloji'den 20 il için sarı kodlu uyarı!

Bolu Valiliği ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kadın Aile ve Toplum Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen ve dopdolu içeriğiyle dikkat çeken 4 günlük eğitim programına, Bolu’da misafir edilen depremzede annelerimiz ve çocuklarımız büyük ilgi gösterdi.

Programın kapanış törenine; Bolu Valisi Erkan Kılıç, Bolu Milletvekili Adayı Arzu Aydın, Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz, Genel Sekreter İhsan Ağcan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, daire başkanları, akademik ve idari personel ile depremzede anneler ve çocukları katıldı.

Öğretim Elemanları ve Öğrencilerden Memleket Türküleri

Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı ve Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim elemanları ve öğrencilerinden oluşan Oda Orkestrası, Şef Prof. Dr. Ahmet Serkan Ece yönetiminde “Memleket Türküleri” müzik dinletisi icra etti. Beğeniyle dinlenen mini konserin ardından sanatçılara, protokol üyeleri tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Depremzede Annelerimiz Eğitim Programını Başarıyla Tamamlayıp Sertifikalarını Aldı

Güncel konular, atölye çalışmaları ve gezi programlarının yer aldığı zengin içerikli 4 günlük eğitim programına katılan depremzede annelere, protokol üyeleri tarafından katılım sertifikaları verildi. Programa katılan çocuklara ise hediyeler ve oyuncaklar armağan edildi.

Depremzede Annelerden BAİBÜ’ye Teşekkür

Birçok güncel konuda yepyeni bilgiler öğrendiklerini, gezi ve etkinliklerde çok eğlendiklerini anlatan annelerimiz, Anneler Üniversitede Okulu’nu düzenleyen başta Bolu Valiliği ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi olmak üzere emeği geçen tüm paydaşlara teşekkür ettiler.

HABER:Gülsevim AYDIN