Haber; Sefa GÜNAY

Vali Erkan Kılıç’ın başkanlığında Bolu Valiliği Abant Toplantı Salonunda yapılan Halk Günü Toplantısı’na Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü İsmail Yalçın ve İlgili Kurum Amirleri ile vatandaşlar katıldı.

2023 Yılı ilk Halk Günü Toplantısı Bolu Valisi Erkan Kılıç’ın başkanlığında yapıldı.

Düzenlenen Halk Günü toplantısında tek tek vatandaşlarımızla görüşerek sorun, şikâyet ve taleplerini dinleyen Vali Kılıç, taleplerin imkanlar ölçüsünde çözüme kavuşturulması için gerekli talimatları verdi.

Toplantıya katılan ilgili kurum müdürlerinden de gerekli bilgileri alarak, isteklerin karşılanması, taleplerinin çözüme kavuşturulması gerektiğini belirtti.

Toplantıya katılmak isteyen vatandaşlar Valilik Açık Kapı Şube Müdürlüğü’ne şahsen ya da 215 37 60 dahili 8 nolu telefonu arayarak müracaat etmeleri ve görüşme taleplerini iletmeleri gerekmektedir.

Toplantı ile ilgili açıklama yapan Vali Erkan Kılıç, “Vatandaşlarımızın öneri, talep ve şikayetlerinin dinlenmesi, buna bağlı çözüme kavuşturulması amacıyla ilgili kurum amirlerinin de hazır bulunduğu 2023 yılının ilk “Halk Günü” Toplantısı'nı gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.

ŞAPKADAN UYUŞTURUCU ÇIKTI ŞAPKADAN UYUŞTURUCU ÇIKTI