16. veteranlar futbol turnuvası finali nefesleri kesti. Geçtiğimiz yıl final oynayan iki takım bir kez daha finalde karşı karşıya geldi. Toar Yapı, 1453 Osmanlıspor finalinde ilk dakikalarda 1453 Osmanlıspor 1-0 öne geçti. Geriye düşen Toar Yapı oyunda toparlanıp rakibi karşısında beraberlik golünü bulurken ilk yarı 1-1 sona erdi.

Karşılaşmanın ilk yarısında ve ikinci yarısında zaman zaman final karşılaşması olduğu için gergin anlar yaşanırken iki takım oyuncularının sağduyusu öne çıktı.

İkinci yarıda oyuncu değişikliklerine giden Toar Yapı sahanın tamamen hâkimi olurken gol pozisyonları bularak rakibine sıkıntılı anlar yaşattı. Arka arkaya goller bulan Toar Yapı bir ara karşılaşmada 3-1 öne geçti. Kalesinde golleri gördükten sonra toparlanan 1453 Osmanlıspor farkı bire indiren golü buldu. Skor bu golle 3-2’ye geldi.

Gole rağmen oyundan kopmayan Toar Yapı son dakikalarda bulduğu gol ile karşılaşmayı 4-2 kazanarak 16.veteranlar futbol turnuvasında bir kez daha şampiyonluk kupasını kazandı.

Bu sezon kazandığı şampiyonlukla 8.defa veteran şampiyonu olan Toar Yapı kırılması zor olan bir başarıya imza attı.

Veteranlar futbol turnuvasında 3. karşılaşmasında Kındıraspor-Birlik Et Karacasu arasında oynanan karşılaşmayı Kındıraspor 5-2 kazanarak turnuvada üçüncülük kupasını kazandı.

DADAŞLAR BOLU MAÇINA HAZIRLANIYOR! DADAŞLAR BOLU MAÇINA HAZIRLANIYOR!