Pakistan Başbakanı Şerif: Türkiye'yle iş birliğinin ilerletilmesinde istekliyiz Pakistan Başbakanı Şerif: Türkiye'yle iş birliğinin ilerletilmesinde istekliyiz

Ramazan Bayramı’nın 2. gününe İYİ Parti Bolu İl Teşkilatı tarafından bayramlaşma töreni düzenlendi. Partililerin hazır bulunduğu bayramlaşma merasiminde İYİ Parti Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet Örnekbaş, tek tek herkesle bayramlaştı. Bayramlaşmaya DEVA Partisi Bolu İl Başkanı Nadir Gürkan Yetkin ve beraberindeki partililer de katıldı.

SEÇİMLERİN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ

Bayramlaşma sonrası bir açıklamada bulunan Örnekbaş, “Ramazan Bayramı’ndan sonra 14 Mayıs’ta daha büyük bir bayramı yaşayacağız. Ülkemizin kaderini belirleyecek olan bir seçim yaşayacağız. Bolu’da tüm partililerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. 14 Mayıs akşamında bir demokrasi şöleni, demokrasi bayramı yaşayacağız.” dedi.

TÜRK OCAKLARI BOLU ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Örnekbaş, bayram ziyaretine 4 yıl yönetim kurulu üyeliğini yaptığı Türk Ocakları Bolu Şubesi ile devam etti. Örnekbaş’ı Türk Ocakları Bolu Şubesi Başkanı Doç Dr. Hamdi Zenginbal ve ocak üyeleri karşıladı.