Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, Kocaeli Darıca'da faaliyet gösteren Özel Mavi Basamak Anaokulları ile yapmış olduğu "Minicik Kalplerde Kocaman Heyecan" adlı projesi kapsamında, Kocaeli Darıca Özel Mavi Basamak Anaokulu kardeş öğrencilerden, Mengen'de eğitim öğretim gören okul öncesi öğrencilerine, hediyeler geldi.

Bolu Dağı geçişinde kar yağışı ve sis etkili oluyor Bolu Dağı geçişinde kar yağışı ve sis etkili oluyor

"Minicik Kalplerde Kocaman Heyecan" adlı projesi kapsamında Kocaeli Darıca Özel Mavi Basamak Anaokulu’ndaki her her bir öğrenci, Mengen'de eğitim öğretim gören her bir okul öncesi öğrenciyi kardeş öğrenci olarak seçti ve velileriyle birlikte hazırladıkları hediye paketlerini, Mengen’e ulaştırdı.

Kocaeli Darıca Özel Mavi Basamak Anaokulu öğrenci velileri, öğrencilerle beraber hazırladıkları bu hediye paketlerinin üzerine kardeş öğrencilerin isimlerini yazdılar. Hediyeler kurum sahibi, kurum müdiresi, öğretmen ve öğrenci velisi ile birlikte Mengen'de eğitim öğretim gören okul öncesi öğrencilerimize teslim edildi.

Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih CELEPCİ ; “Bu projedeki amacımız öğrencilerimiz arasında kardeşlik duygusunu geliştirmek yardımlaşma duygusunu pekiştirmek ve insanlar arasında bir gönül Köprüsü oluşturmaktır. Buradan Mavi Basamak Anaokulu sahibine, okul müdürüne, öğrenci velilerine, öğretmenlerine ve öğrencilerine teşekkür ediyorum. Hediye geleceğini duyan öğrencilerimiz çok büyük bir heyecanla bugünü beklediler. Çok güzel bir etkinlik oldu.” dedi.