HABER: FARUK ÇİDEM

 Edinilen bilgiye göre, Alpagut mahallesinde M.Ö.'ye ait evin bahçesindeki golden cinsi köpeği dışarı çıkaran 22 yaşındaki O.Ö. isimli şahıs  daha sonra aynı eve geri döndü. Evde yalnız olan 7 yaşındaki Ö.B.Ö.'ye köpeğin yerini bildiğini söyleyen şahıs çocuğu Kalıcı Konutlarda bulunan iş merkezinin çatısına çıkardı. Şahıs daha önce iş merkezinin çatısına hazırladığı sandalyeye çocuğu bantla bağlayarak olay yerinden ayrıldı.

 

FİDYE İÇİN EVE GERİ DÖNDÜ

Kaçırdığı çocuğu bağlı halde çatıda bırakan şüpheli durumu aileye haber vererek fidye istemek için eve geri döndü. Çocuğunu evde bulamayan annenin yardım çığlıklarına koşan vatandaşların kalabalığından korkan O.Ö. panikleyerek kaçmaya çalıştı.

 

KOVALAMACADA YAKALANDI

Vatandaşlar ve polis tarafından kovalanan şüpheli Kılıçarslan mahallesinde bulunan bir marketin önünde yakalandı. Linç edilmekten polis ekipleri sayesinde kurtulan şahıs ifadesi alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

 

ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE 50 METRE UZAKLIKTA BULUNDU

Emniyette ifadesi alınan şüpheli, çocuğu Asayiş Şube Müdürlüğüne 50 metre uzaklıkta bulunan iş merkezinin çatısına sakladığını itiraf etti. Tarif edilen adrese giden aile ve polis ekipleri çocuğu ağzı ve vücudu sandalyeye bantlanmış halde buldu.

 

Sağlık kontrolünden geçirilen çocuğun herhangi bir sorunu olmadığı öğrenildi.

 

Samsun'daki uyuşturucu operasyonlarında 5 zanlı yakalandı Samsun'daki uyuşturucu operasyonlarında 5 zanlı yakalandı

Çocuğu kaçıran şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor.