YAZGI Eczanesi
HÜLYA Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

YAZGI Eczanesi
Kültür Mah.Yavuz Sk.No:15/A Kültür Mahallesi Sağlık ocağı Karşısı
Tel: 0374 270 25 88
HÜLYA Eczanesi
Köroğlu Mah. Yağmur Sokak No:5/A(60.yıl ilköğretim ve 80. yıl sağlık ocağı yanı)
Tel: 0374 217 64 24
Bolu 5 günlük hava tahmini

O MERCEDES İADE EDİLMELİ!

Hasan PERÇİN

2 Şubat 2015

O MERCEDES İADE EDİLMELİ!

 

Caddede kaçıncı kez sivil yürürken gördüğümü hatırlamıyorum.

Yine sivildi, yanında koruma polisi ile yöneticiliğini yaptığımız Ege Pasajı’nın 20. Kuruluş yılı etkinliğimize, birçok büyüğümüzün ve mensubu olduğumuz basınımızın görmezden gelmesine rağmen, yürüme gelerek değer katmıştı.

Şimdi büyük Türkiye Devleti Cumhuriyeti kendisine araç tahsis etmiş, kimseden olumsuz bir söz çıkmamasına rağmen gerekirse iade edebileceğini belirtti.

Düşünüyorum da o Mercedes belediye başkanına tahsis edilse neler yazılıp çizilirdi.

Valimizin 2007 model Q7’nin eskidiğini, masraflarının çoğaldığını beyan etmesine gerek yoktu, O aracın periyodik bakımı zaten binlerce lira tutar. Kurulalı 100 yıl olmamış kabile devleti değiliz, Reisi Cumhurumuz da sarayda oturacak, il mülki idare amirlerimizde en iyisine binecek.

İl marka değerini arttıracak birçok projeye öncülük etmesini falan hepimiz biliyoruz.

Ben daha çok halkın içinde bulunmasına bakıyorum,

20 yada 30 sene sonra yapılacak olan, çoğumuzun belki de göremeyeceği bir barajın köylüler içinde yarattığı rahatsızlığa hassasiyet göstererek, ayaklarına kadar belediye başkanı ile gidip, köy kahvesinde onları dinlemesi, çözüm için çaba sarf etmesi ve köylü bir amcamızla kucaklaşırken çekilmiş fotoğrafını sosyal paylaşım sitesinde profil resmi yapması,

İlköğretim öğrencilerimizin kar tatili pazarlığına sabırla katlanması, kalbimizi fethetmesine yetip de artıyor zaten.

Daha öncede yazmıştım, protokolün değil halkın hizmetinde olan idarecilerimizin yaşadığı yer ya da bindiği araçlar bizi rahatsız etmez,

Türk halkı idarecisinde adaleti, samimiyeti, yanında görmeyi ister, bu nedenledir ki köylü amca valimize defalarca sarılıp kucaklaşmıştır.

Bu nedenledir ki Cumhurbaşkanımıza atılan yolsuzluk çamuru tutmamış, belediye başkanımız açık ara farkla yerel seçimden galip çıkmıştır.

Devletimizin gönderdiği araç en sadesinden olduğu söylendi. Öncelikle Türk Bayrağı taşıyacak olan ve Bolu’muzun halkına hakkıyla hizmet eden Valimize gönderilen sade aracı kınıyor, aracın en kısa zamanda iade edilip en fulünden gönderilmesini istiyoruz.

1 yorum yapılmış

  • Ismail Fidan 2 Şubat 2015 • 20:57

    EVET sayın yazara katılıyorum Böyle bir çalışkan VALİMİZ.E haksızlık edilmiş çünki sayın VALİMİZ DAHA İYİSİNİ hak ediyor.kendisini güzel çalışmalarından dolayı tebrik ederim.BİRTANE MAKAM ARACI OLMAZ.ARAÇ BOZULUNCA İKİNCİSİ LAZIM BOLU VALİSİ YOLDA KALAMAZ.ÇÜNKİ ÇALIŞAN KİŞİ HER YERE GİTMESİ GEREKLİ DURUN BENİM ARACIM BOZULDUMU DİYECEK.ÇOK ACİLEN YENİ İKİNCİ BİR ARAÇ ANKARADAN GÖNDERİLMESİ LAZIM.OLMAZSA İL ÖZEL İDARESİ ALSIN.ARAÇ BOL

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Yazarin diğer yazıları
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama