STAD Eczanesi
DERMAN Eczanesi

Bolu Nöbetçi Eczaneler

STAD Eczanesi
Karamanlı Mah.Stadyum Cad.No:39/a
Tel: 0374 2170575
DERMAN Eczanesi
Semerkant Mah.İzzet Baysal Cad.No:160/E
Tel: 0374 215 32 14
Bolu 5 günlük hava tahmini

YENİ MÜDÜRDEN GÖLYAKA ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

6 Aralık 2021

Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, personelle tanışmak, incelemelerde bulunmak, çalışmaları yerinde görmek ve orman muhafaza memurlarının yeni resmi kıyafetlerinin dağıtım törenine katılmak üzere Gölyaka Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti.

Gölyaka Orman İşletme Müdürlüğünde görevli Orman Muhafaza Memurlarının hazır bulunduğu kıyafet dağıtım törenine Bölge Müdürü Mahmut Şentürk, Bölge Müdür Yardımcısı Halis Belen, Orman Koruma Şube Müdürü Osman Koru ve İşletme Müdürü Hülya Birtürk ile İşletme Şefleri ve Orman Muhafaza Memurları ve Emeklileri Derneği Genel Başkanı Fikri Aksu katıldı.

 

Törenin ardından İşletme Müdürü Hülya Birtürk'ten Gölyaka'da yürütülen ormancılık faaliyetleri hakkında bilgi alan Bölge Müdürü Mahmut Şentürk daha sonra işletme müdürlüğündeki personelle tanışmak için odaları dolaşarak bir süre sohbet etti.

 

Bölge Müdürü Mahmut Şentürk bina ve tesislerde incelemelerde bulunduktan sonra, yapılan hizmetler ve çalışmalardan ötürü memnuniyetini dile getirerek, kazasız ve başarılı bir yıl geçirilmesi temennisi ile ziyaretini tamamladı. A. Haktan Yamantürk

Yorum yazın
İmlası çok bozuk, büyük harfle yazılan,
Habere değil yorumculara yönelik,
Diğer kişilere hakaret niteliği taşıyan,
Çok kısa ve konuyu zenginleştirmeyen yorumlar KESİNLİKLE YAYIMLANMAYACAKTIR.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Bolu'nun Instagram Günlüğü
Tüm Instagram Günlüğünü göster

Haberler

Site içi arama